AquaForte CompactSieve II 300µm - zelený
Kód: SK306
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
U této položky je účtována individuální doprava!
Štěrbinové filtry jsou vhodné především pro ty, kteří chtějí filtrovat a mechanicky odstraňovat z jezírka především hrubé nečistoty jako jsou listí, dlouhé zelené řasy a další. Mnohdy se používají jako předfiltr, mají však jednu nevýhodu a tou je nemožnost odfiltrovat jemnější částice, které tak vstoupí přímo do následujícího filtru. Pro odfiltrování jemnějších částic se více hodí odstředivka.
Malý štěrbinový filtr s nerezovým sítem 250 mic.
-
Filtr má bezpečnostní přepad proti přetečení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filtrace a filtrační materiály |
|---|---|
| EAN: | 8717605043074 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 50 x 33 x 56 |
| Typ mechanické filtrace: | síto (nerez) - 245 x 400 mm, 250 mikronů |
| Napojení: | 1" - 1 1/2" |
| Průtok: | 15000 |
| Barva: | Zelená |
| Vstup do filtru: | hadicový trn 15-40 mm |
| Výstup z filtru: | HT 75 mm |
| Víko: | Ano |


