Hunter PGV 100, 9 V, 1" vnější
Kód: 15041

Detailní popis produktu
Hunter PGV 100 v provedení 9 V DC je určený všude tam, kde není k dispozici klasické napájení, tedy pro instalace s bateriovými řídicími jednotkami.
Ventil má oba závity 1" vnější, takže se snadno napojuje do standardních rozvodů. Pracuje v rozsahu tlaků 1,5 až 10 bar a je navržený jako univerzální, odolné řešení pro zahrady a parky. Díky konstrukci pro vyšší zatížení a kvalitnímu těsnění membrány je vhodný i pro dlouhodobý provoz s minimem průsaků.
Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů, které jsou řešené tak, aby při demontáži nevypadly. Šrouby jsou navíc kompatibilní s více typy nářadí (plochý/křížový/maticový). Pro rychlé spuštění a testování přímo na místě slouží externí i interní manuální odvzdušnění.
Ventil podporuje i nízké průtoky, takže se hodí také pro mikrozavlažování. Zapouzdřená cívka s uchyceným pístem je stavěná pro spolehlivý provoz v náročnějších podmínkách. V případě potřeby lze doplnit také o regulátor tlaku Accu-Sync.
Vlastnosti a výhody:
-
9 V DC provedení – ideální pro místa bez přívodu napájení (bateriové řízení)
-
Oba závity 1" vnější – snadné napojení do rozvodů
-
Manuální odvzdušnění (externí i interní) – rychlé spuštění a testování přímo na ventilu
-
Membrána s dvojitou obrubou/přírubou – spolehlivé těsnění bez průsaků
-
Šrouby víka se zajištěním proti vypadnutí – pohodlnější servis a údržba
-
Odolné nylonové víko zesílené skleněnými vlákny – vyšší mechanická odolnost
-
Podpora nízkého průtoku – vhodné i pro mikrozavlažování
-
Možnost připojení regulátoru tlaku Accu-Sync – snadnější stabilizace tlaku v zóně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroventily 9 V |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 91013989 |
| Napojení: | 1" vnější závit |
| Použití: | rozvody závlah, vody |
| Průtok: | 0,7 - 150 l/min |
| Rozměry: | 140 x 110 x 80 mm |
| Provozní tlak: | 1.5 |
| Rozsah provozních teplot: | max. 66 |
| Napětí: | 9 |


