Hunter PGV 100 24 V, 1" vnitřní
Kód: 15001

Detailní popis produktu
Hunter PGV 100 je univerzální a robustní ventil pro zahradní a parkové zavlažovací systémy, navržený pro spolehlivý provoz i při vyšším zatížení a zároveň pro snadný servis.
Tato varianta je osazena cívkou 24 V AC (24 V~), což je standardní napájení pro většinu zavlažovacích řídicích jednotek. Připojení je řešeno přes 1" vnitřní závit (u provedení FF jsou vnitřní závity na obou stranách), takže se dobře integruje do běžných rozvodů. Ventil pracuje v rozsahu tlaků 1,5 až 10 bar.
Praktickým bonusem pro montáž i údržbu je možnost ventil rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů. Šrouby jsou navíc řešeny tak, aby při demontáži nevypadly, a jsou kompatibilní s více typy nářadí (plochý/křížový šroubovák, maticový nástavec nebo klíč). Pro rychlé uvedení do provozu a testování je k dispozici manuální odvzdušnění a také manuální ON/OFF ovládání.
Model PGV 100 je provedení bez regulace průtoku – je ideální tam, kde chcete jednoduchý, odolný ventil a průtok ladíte návrhem systému (postřikovače/trysky, tlak, dimenze potrubí).
Vlastnosti a výhody:
-
24 V AC cívka – standardní ovládání pro zavlažovací řídicí jednotky
-
Robustní konstrukce pro vyšší zatížení – vhodné pro zahrady i menší parky
-
Snadná demontáž pro servis – rozebrání po uvolnění zajišťovacích šroubů
-
Šrouby se zajištěním proti vypadnutí – pohodlnější údržba
-
Univerzální hlavy šroubů – kompatibilní s více typy nářadí
-
Manuální odvzdušnění – rychlé uvedení do provozu
-
Manuální ON/OFF – rychlé testování zóny bez zásahu do jednotky
-
Membrána s dvojitou přírubou – spolehlivé těsnění, minimalizace průsaků
Doporučení k instalaci: ideálně mimo interiér – do ventilového boxu (šachty), zhlaví nádrže apod., vždy s dobrým přístupem pro servis. Pro snadnou budoucí demontáž je vhodné použít tvarovky s převlečnými maticemi; montáž „na pevno“ do závitů může servis zbytečně zkomplikovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroventily 24 V |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 91020000 |
| Napojení: | 1" vnitřní závit |
| Použití: | závlahy zahrad, komerční plochy |
| Průtok: | 0,7 - 150 l/min |
| Rozměry: | 130 x 110 x 60 mm |
| Provozní tlak: | 1.5 |
| Napětí: | 24 |


