Hunter PGV 100 - JAR TOP 24 V, 1" vnitřní
Kód: 15011

Detailní popis produktu
Hunter PGV 100 – JAR TOP je spolehlivý sekční ventil pro zahrady a menší parky, navržený pro snadný servis a rychlou údržbu v terénu.
Tato varianta je osazena cívkou 24 V AC (24 V~) a připojuje se přes 1" vnitřní závit. Pracuje v rozsahu tlaků 1,5 až 10 bar a je určená pro běžné venkovní instalace zavlažovacích systémů. Není určeno pro instalace v interiérech budov.
Hlavní přednost provedení JAR TOP je servisní přístup. Tělo ventilu lze rozebrat bez použití nástrojů (jednoduchým vytočením závitu), což výrazně usnadňuje čištění a kontrolu – typicky po sezóně, po zásahu do potrubí nebo když se do systému dostanou nečistoty. K dispozici je také manuální ovládání ON/OFF, takže ventil můžete otestovat nebo dočasně spustit i bez zásahu do řídicí jednotky.
Model PGV 100 je provedení bez regulace průtoku – ideální volba, pokud chcete jednoduchý, robustní ventil a průtok řešíte návrhem systému (trysky/postřikovače, tlak, dimenze potrubí).
Vlastnosti a výhody:
-
JAR TOP konstrukce – rychlá demontáž a přístup k vnitřním částem bez nářadí
-
Snadné čištění a servis – praktické při údržbě a po zanesení nečistotami
-
Manuální ON/OFF – rychlé testování zóny bez řídicí jednotky
-
24 V AC cívka – standardní ovládání pro zavlažovací řídicí jednotky
-
Robustní sekční ventil – vhodný pro zahrady a menší parky
-
Pracovní tlak 1,5–10 bar
Doporučení k instalaci: ideálně mimo interiér – do ventilového boxu (šachty), zhlaví nádrže apod., vždy s dobrým přístupem pro servis. Pro snadnou budoucí demontáž je vhodné použít tvarovky s převlečnými maticemi; montáž „na pevno“ do závitů může servis zbytečně zkomplikovat.
Tip: Pokud chcete ventil, který se dá rychle vyčistit a servisovat přímo na místě (bez hledání nářadí a bez zbytečné demontáže), JAR TOP je přesně ten detail, který vám ušetří čas při každé údržbě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektroventily 24 V |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 91011268 |
| Napojení: | 1" vnitřní závit |
| Použití: | závlahy zahrad, komerční plochy |
| Průtok: | 0,7 - 150 l/min |
| Rozměry: | 140 x 110 x 80 mm |
| Provozní tlak: | 1.5 |
| Napětí: | 24 |


