Oase BioPress Set 10000
Kód: 50455
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
BioPress Set 10000 - kompletní filtrace s vestavěnou UV lampou 11W a čerpadlem FP 3500.
Spolehlivá sada tlakových filtrů s UVC zařízením a filtračním čerpadlem.
- kombinace mechanického a biologického čištění spolu s efektivní UVC technikou
- ideální k napájení výše položených potůčků
- patentovaná funkce čištění zabudovaná ve víku usnadňuje vyčištění filtru
- rychlouzávěr pro pohodlné otevírání a zavírání filtru
- díky zahrabání do země je začlenění do vodní zahrady téměř neviditelné
- dodávka se všemi hadicovými připojkami pro bezproblémovou montáž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové sety |
|---|---|
| EAN: | 4010052504551 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 570 x 350 |
| Čerpadlové zapojení: | Ano |
| Jezírko bez ryb/koupací: | 10 |
| Jezírko s velkým počtem ryb: | 2.5 |
| Jezírko s malým počtem ryb: | 5 |
| Typ mechanické filtrace: | počet filtračních molitanů: 4 |
| Napojení: | 1" - 1 1/2" |
| Použití: | teplota vody + 4 - + 35°C |
| Hmotnost: | 9.2 |
| Vstup do filtru: | 19/25/32/38 mm |
| Výstup z filtru: | 19/25/32/38 mm |
| Kalová výpusť - čištění: | Ne |
| Výkon čerpadla: | 3500 |
| Příkon UV lampy: | 11 |
| Jiné/ostatní: | Čistící mechanismus ( madlo ) |
| Kabel UV lampa 230 V (set): | 3 |


