Oase BioPress Set 6000
Kód: 50453
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
Jezírková tlaková filtrační sada BioPress Set 6000 OASE.
-
Vhodné pro rybníky s malým počtem ryb (ne KOI) do 3000 l nebo pro okrasné rybníky bez ryb do 6000 l.
-
Sady tlakových filtrů OASE se sestávají vždy z tlakového filtru BioPress s integrovaným UVC zařízením a s ním vhodně sladěného filtračního čerpadla. Zaručuje průzračně čistou vodu a vytváří zdravé klima pro obyvatele jezírka.
-
Díky mechanicko-biologickému čištění v kombinaci s efektivní UVC technikou zaručuje průzračně čistou vodu.
-
Včetně filtračního čerpadla OASE 2500.
-
Jednoduché a pohodlné čištění filtru díky čisticímu mechanismu.
-
Rychlouzávěr pro lehké otevření a zavření filtru pro účely provádění údržby.
-
Různé filtrační materiály pro optimální osídlení biologie filtru.
-
Díky možnosti zahrabání se dá do vodní zahrady integrovat téměř neviditelně.
-
Výše položené potůčky se dají napájet vyčištěnou vodou.
-
Včetně všech hadicových přípojek pro rychlou montáž.
-
Výkonové hodnoty filtru jsou uváděné výrobcem a dle našich zkušeností nejsou 100% reálné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové sety |
|---|---|
| EAN: | 4010052504537 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 450 x 350 |
| Čerpadlové zapojení: | Ano |
| Jezírko bez ryb/koupací: | 6 |
| Jezírko s velkým počtem ryb: | 1.5 |
| Jezírko s malým počtem ryb: | 3 |
| Typ mechanické filtrace: | počet filtračních molitanů: 3 |
| Použití: | teplota vody + 4 - + 35°C |
| Hmotnost: | 7.6 |
| Vstup do filtru: | 19/25/32/38 mm |
| Výstup z filtru: | 19/25/32/38 mm |
| Kalová výpusť - čištění: | Ne |
| Výkon UV lampy: | 9 |
| Výkon čerpadla: | 2500 |
| Jiné/ostatní: | Čistící mechanismus ( madlo ) |


