Oase BioSmart Set 14000
Kód: 50451
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
Průtoková filtrační sada: filtr BioSmart 14000 OASE s UV lampou a čerpadlem FP 3500.
-
Ideální vstup do osvědčené OASE filtrační techniky.
-
Kombinace velkého povrchu pěny filtru a UVC technologie (biologicko-mechanické čištění) zajišťuje filtr čistou a zdravou vodu v rybníčku. Obohacení kyslíkem díky speciálnímu vedení vody. Osvědčená čistící držadla umožňují pohodlné čištění filtrační pěny bez demontáže.
-
Vestavěný displej zobrazující stupeń nečistot signalizuje správný okamžik čištění.
-
Integrovaný odtok dna k jednoduchému odstranění hrubých nečistot z filtru. Zobrazení teploty vody. Filtr lze do 1/3 zakopat.
-
Voda z filtru vytéká samospádem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průtokové sety |
|---|---|
| EAN: | 4010052504513 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 380 x 560 x 410 |
| Typ biologické filtrace: | 6 filtračních molitanů |
| Čerpadlové zapojení: | Ano |
| Jezírko bez ryb/koupací: | 14 |
| Jezírko s velkým počtem ryb: | 3.5 |
| Jezírko s malým počtem ryb: | 7 |
| Napojení: | 19/25/32 a 38 mm |
| Použití: | teplota vody +4 - +35°C |
| Průtok: | 3400 |
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 9.2 |
| Napětí čerpadla: | 230 |
| Vstup do filtru: | 19/25/32/38 mm |
| Výstup z filtru: | DN 75 |
| Kalová výpusť - čištění: | Ano |
| Odkal z filtru: | 38 mm |
| Příkon UV lampy: | 14 |
| Mechanická filtrace: | Ano |
| Kabel UV lampa 230 V (set): | 3 |


