Oase BioSmart Set 7000
Kód: 50449
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
Oase BioSmart Set 7000
Sada průtokového filtru s UVC čisticím zařízením a filtračním čerpadlem.
- sada průtokového filtru s UVC zařízením a filtračním čerpadlem
- zaručuje průzračně čistou vodu v jezírku díky kombinaci mechanicko-biologického čištění efektivní UVC technikou
- obohacení kyslíkem díky speciálnímu vedení vody
- osvědčená čistící držadla umožňující pohodlné čištění filtrační pěny bez demontáže
- včetně ukazatele stupně znečištění a tepoloty vody
- podlahová výpusť k jednoduchému odstranění hrubých nečistot
- filtr se může z 1/3 zahrabat do země
- filtr a čerpadla jsou navzájem optimálně sladěna
- dodání s hadicí o průměru 3/4" a délce 3 m a filtračním čerpadlem Oase 2500: 40 W, 2500 l/hod. Qmax; 2,2 m Hmax
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průtokové sety |
|---|---|
| EAN: | 4010052504490 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 280 x 380 x 410 |
| Čerpadlové zapojení: | Ano |
| Jezírko bez ryb/koupací: | 7 |
| Jezírko s velkým počtem ryb: | 1.7 |
| Jezírko s malým počtem ryb: | 3.5 |
| Typ mechanické filtrace: | počet filtračních molitanů: 3 |
| Použití: | teplota vody +4 - +35°C |
| Hmotnost: | 6.16 |
| Vstup do filtru: | 19/25/32/38 mm |
| Výstup z filtru: | DN 50 |
| Odkal z filtru: | 38 mm |
| Výkon UV lampy: | 9 |
| Mechanická filtrace: | Ano |


