Oase BioSmart UVC 16000
Kód: 57377
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
Základní průtokový filtr s vestavěnou UV-lampou Oase Biosmart UVC 16000 s výborným poměrem cena/výkon
-
Ideální vstup do osvědčené OASE-filtrační techniky.
-
Kombinací velkého povrchu pěny filtru a integrované UVC technologie (biologicko-mechanické čištění),zajišťuje filtr OASE BioSmart čistou a zdravou vodu v rybníce.
-
UVC technologie k bezpečnému odstranění řas a choroboplodných zárodků
-
Obohacení kyslíkem díky speciálnímu vedení vody.
-
Osvědčená čistící držadla umožňují pohodlné čištění filtrační pěny bez demontáže.
-
Vestavěný displej zobrazující stupeň nečistot signalizuje správný okamžik k čištění.
-
Integrovaný odtok dna k jednoduchému odstranění hrubých nečistot z filtru.
-
Zobrazení teploty vody.
-
Filtr je možno do 1/3 zakopat.
-
Optimální s použitím OASE-rybničních čerpadel Aquamax či Jebao AMP.
VIDEO: Filtr Oase Biosmart UVC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Průtokové sety |
|---|---|
| EAN: | 4010052573779 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 380 x 560 x 410 |
| Balení obsahuje: | Filtr, UV lampa |
| Jezírko bez ryb/koupací: | 16 |
| Jezírko s velkým počtem ryb: | 4 |
| Jezírko s malým počtem ryb: | 8 |
| Typ mechanické filtrace: | počet filtračních molitanů: 6 |
| Použití: | teplota vody +4 - +35°C,okrasná, koupací a KOI jezírka |
| Průtok: | 5500 |
| Hmotnost: | 5.4 |
| Napětí čerpadla: | 230 |
| Vstup do filtru: | 19/25/32/38 mm |
| Výstup z filtru: | DN 75 |
| Odkal z filtru: | 38 mm |
| Výkon UV lampy: | 11 |
| Jiné/ostatní: | Počet filtračních molitanů 6 (3x modrý, 3x červený) |
| Mechanická filtrace: | Ano |


