Oase BioTec ScreenMatic2 40000
Kód: 57694
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
Menší mechanicko-biologická filtrace s posuvným automatickým sítem na zachycení hrubých nečistot.Na dně filtru je odkalovací ventil pro snadné čištění.Filtr má vstupy upravené pro snadnou montáž UV lampy Bitron.
Nový vylepšený filtr s automatickým oddělováním hrubých nečistot:
- výrazně nižší potřeba údržby filtru, díky odlučování hrubých nečistot před vstupem do filtru
- samočištění síta řízené senzorem, stav znečištění vidíte pomocí LED displeje na filtru
- podlahová výpusť se šoupátkem k odstranění kalu a nečistot
- pohodlné čištění filtračních hub přímo ve filtru
- možnost přímého připojení pro UVC čistící zařízení Bitron C a Eco
- různá filtrační média k optimálnímu rozvoji biologické filtrace
- součástí balení je kartáček na mechanické čištění mikrosíta
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filtrace a filtrační materiály |
|---|---|
| EAN: | 4010052576947 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 788 x 590 x 445 |
| Čerpadlové zapojení: | Ano |
| Jezírko bez ryb/koupací: | 50 |
| Jezírko s velkým počtem ryb: | 10 |
| Jezírko s malým počtem ryb: | 25 |
| Typ mechanické filtrace: | počet filtračních molitanů: 16,síto screenex 300 micronů |
| Použití: | teplota vody +4 - +35°C |
| Hmotnost: | 20 |
| Oplachové čerpadlo: | Ano |
| Vstup do filtru: | 25/32/38 mm |
| Výstup z filtru: | DN 75 |
| Odkal z filtru: | DN 50 |
| Přípojka (možnost) zapojení: | Bitron C 36-110 W + Eco 120-240 W |
| Minimální průtok: | 4000 |
| Maximální průtok: | 9000 |
| Výkon čerpadla: | 9000 |
| Jiné/ostatní: | Počet filtračních pěnovek 8x (2x modrá, 3x červená, 3x fialová) |
| Mechanická filtrace: | Ano |
| Příkon filtrace: | 5 |


