Oase Filtoclear 31000
Kód: 77779

Detailní popis produktu
-
Předinstalovaný kompletní systém.
-
Ideální kombinace tlakového filtru s vestavěnou UV lampou (díky zabudovanému UV dochází k ničení choroboplodných zárodků a shlukování řas, čímž se zabraňuje zelenání vody) a s odpovídajícím čerpadlem.
-
Jednoduché čištění filtrace a to pouhým otočením kohoutu a zataháním za madlo, čímž se uvolní veškeré nachytané nečistoty v molitanech.
-
Umisťuje se mimo jezírko a díky svým malým rozměrům ji můžete umístit kdekoliv, ať poblíž jezírka či do vzdálenosti několika metrů. Filtraci je možné umístit do země a zakrýt kameny. Velice výhodné je použití této filtrace k potůčkům a vodopádům. Výkonové hodnoty filtru jsou uváděné výrobcem a mohou se lišit v závislosti na skutečném způsobu využití.
Tento druh filtrů používáme u realizací malých jezírek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filtrace a filtrační materiály |
|---|---|
| EAN: | 4010052777795 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 380 x 728 |
| Čerpadlové zapojení: | Ano |
| Jezírko bez ryb/koupací: | 30 |
| Jezírko s velkým počtem ryb: | 7.5 |
| Jezírko s malým počtem ryb: | 15 |
| Rozměry balení (š/v/h): | 395 x 395 x 780 |
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 10.3 |
| Typ a počet filtračních materiálů: | molitan 9 ks |
| Vstup do filtru: | hadicový trn 38 / 50 mm |
| Počet vstupů: | 1 |
| Výstup z filtru: | hadicový trn 38 / 50 mm |
| Počet výstupů: | 2 |
| Maximální průtok: | 16000 |
| Víko: | Ano |
| Jiné/ostatní: | Výkon UV lampy 60 W |
| Mechanická filtrace: | Ano |


