Oase ProfiClear Premium - individuální modul
Kód: 50771
Odborné poradenství
+420 778 403 576

18 let zkušeností
Detailní popis produktu
ProfiClear Premium - individuální modul
- Moderní modulární filtrační systém pro profesionální kvalitu vody v místech, kde je minimum prostoru.
- Místo šetřící čerpadlová a UVC komora
- Maximální flexibilita ve spojení přes 2 x DN110 a 2" průchodkami
- Ke zvýšení filtračního výkonu je možné naplnit jednotlivé koše v průtočné oblasti dodatečnými filtračními médii - plnicí objem až 8 litrů
- Integrovaná podlahová výpusť s vysoce kvalitně zpracovaným šoupátkovým ventilem
- Flexibilní přizpůsobení filtračního systému individuálním požadavkům (Individuální modul)
- modul nabízí také možnost připojení dalších produktů jako jsou filtrační čerpadla AquaMax Eco Gravity nevu UVC lampy Bitron Gravity
- pro zvýšení filtrační kapacity je také možnost naplnit nerezové koše dodatečnými filtračními médii jako je aktivní uhlí nebo zeolit
- koše jsou umístěny v místě, kudy přes filr protéká voda
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filtrace a filtrační materiály |
|---|---|
| EAN: | 4010052507712 |
| Rozměry produktu (š/v/h): | 830 x 600 x 820 |
| Balení obsahuje: | Čerpadlová komora, napojení |
| Gravitační zapojení: | Ano |
| Použití: | teplota vody +4 - +35°C |
| Hmotnost: | 37 |
| Materiál: | GRP Duroplast / nerezová ocel |
| Vstup do filtru: | 12 x 185 mm |
| Počet vstupů: | 2 |
| Výstup z filtru: | 2 x 2" / 2 x DN 110 |
| Počet výstupů: | 4 |
| Odkal z filtru: | DN 75 |
| Maximální průtok: | 33000 |
| Položka byla vyprodána… | |


